Zobacz jak łatwo możesz nawiązać
z nami współpracę!

Poznaj możliwości

Sprawdź na jakich płaszczyznach możesz tę współpracę nawiązać.

Wybierz swoją ścieżkę

Wybierz ścieżkę kariery, która odpowiada Twoim preferencjom.

Napisz do nas wiadomość

Wyślij nam wiadomość i napisz coś o sobie.

Zacznij współpracę

Jesteś już częścią naszego zespołu!
  • Architekt | Projektant
  • Obsługa Inwestycji
  • Sprzedaż hurtowa
Dominika Dziekan

Dominika Dziekan

Specjalista ds. klientów kluczowych

Bomar2 to wiodąca marka w dziedzinie salonów łazienek i wnętrz, znana z doskonałej jakości produktów i nowatorskich rozwiązań. Dla architektów i projektantów wnętrz oferujemy inspirującą współpracę, która umożliwia przekształcenie koncepcji w rzeczywistość. Nasza współpraca otwiera drzwi do specjalnego Panelu Architekta, stworzonego z myślą o waszych potrzebach. Zyskujecie dostęp do bogatej biblioteki tekstur oraz plików 3D, które pozwolą wam w pełni wyrazić waszą kreatywność i precyzyjnie zaplanować każdy detal. Dołączcie do naszej sieci twórców, gdzie wasza wizja może się rozwinąć dzięki nieograniczonej kreatywności i dostępowi do narzędzi, które ułatwią wam pracę. Bomar2 zaprasza architektów i projektantów do współpracy, by razem tworzyć wnętrza, które staną się prawdziwymi dziełami sztuki funkcjonalnej.
Marek Gromala

Marek Gromala

Specjalista ds. Inwestycji

Kompleksowe wsparcie w obszarze inwestycji i zarządzania projektami, Pan Marek działa na terenie Południowej Małopolski oraz w województwie Podkarpackim.

Mateusz Jesień

Mateusz Jesień

Specjalista ds. Inwestycji

Pan Mateusz doskonale rozumie wyzwania związane z obsługą inwestycji, na jego wsparcie można liczyć na terenie Północnej Małopolski oraz w całym województwie Śląskim.

Dominik Sala

Dominik Sala

Specjalista ds. Inwestycji

Pan Dominik gwarantuje, że zadba o waszą inwestycję w najdrobniejszym szczególe w aż czterech województwach: Mazowieckim, Łódzkim, Świętokrzyskim i Lubelskim.

Paweł Chybiorz

Paweł Chybiorz

Dyrektor ds. obsługi klientów kluczowch

Pan Paweł jest dyrektorem działu, który oferuje profesjonalną obsługę oraz konkurencyjną ofertę na terenie całej Polski.

Mateusz Garbień

Mateusz Garbień

Przedstawiciel Handlowy

Doświadczony pracownik, wyróżnia się rzetelnością i profesjonalizmem, obsługując klientów na terenie całej Polski Zachodniej.

Sebastian Mandzelowski

Sebastian Mandzelowski

Przedstawiciel Handlowy

To osobowość pełna charyzmy, która jednocześnie zapewnia pełen profesjonalizm, obejmując obsługę klientów na terenie Polski Wschodniej.

Nie znalazłeś nic dla siebie?Zainspiruj się naszymi projektami!