Kontakt
Architekt Deweloper Hurt Bomar2 Design
/Architekt

Zapraszamy do współpracy projektantów, architektów oraz biura projektowe!
Proponujemy Państwu podpisanie umów o współpracy, które zapewnią komfortowe warunki pracy oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny.
Dysponując salonami z kompleksowym wyposażeniem łazienek w siedmiu miastach Polski – Kraków, Bochnia, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ i Radom – niesłychanie ułatwiamy realizację inwestycji prowadzonych na tym obszarze.

Więcej informacji
/Deweloper

Poszukujesz doświadczonego partnera do współpracy przy realizacjach mniejszych u większych inwestycji? Współpracuj z BoMar2! Atrakcyjne oferty pod inwestycje! Sprawdzone produkty. Rozbudowana logistyka. Dedykowany opiekun inwestycji!
W ramach obsługi inwestycji nasza firma zapewnia kompleksową ofertę. Służymy pełną opiekę nad inwestycją od chwili powstania projektu, aż do oddania gotowego obiektu do użytku. Nasi projektanci zadbają o wyjątkową aranżację wnętrza, podsuną pomysły na stworzenie wyjątkowych rozwiązań. Zamówione towary dowozimy na plac budowy. W swojej pracy duży nacisk kładziemy na profesjonalizm i komfort współpracy, który zapewni satysfakcję naszym klientom.

Więcej informacji
/Hurt

Jesteśmy nowoczesną firmą dla przedsiębiorców i ludzi biznesu. Oferujemy swoim Klientom HURTOWYM produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy Naszych kontrahentów do skorzystania z Naszego systemu automatycznego składania zamówień B2B.

Obsługa klientów hurtowych:
tel.: 666 874 289
tel.: 532 513 310

Więcej informacji
/Bomar2 Design

Zaprojektuj wnętrza razem z BoMar2!
Nasi projektanci i architekci projektują zarówno dla klienta detalicznego jak i biznesowego!

Dodatkowo każdy z naszych salonów posiada specjalnie przygotowane stanowisko wizualizacji, które jest doskonałym narzędziem służącym do urzeczywistnienia pomysłów i koncepcji Naszych klientów. Nadrzędną dewizą firmy jest pomoc w planowaniu i kreacji nowej łazienki. Ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na urządzenie własnego wnętrza mogą skorzystać z porad firmowych architektów i projektantów.

Więcej informacji