Kontakt
Historia firmy

Nasza firma to rodzinna firma z tradycjami. Cenimy sobie indywidualne podejście do klienta i rodzinną atmosferę

Wszystko zaczęło się w 1996 roku...

Od początku swego istnienia zajmujemy się sprzedażą najlepszych krajowych oraz zagranicznych materiałów wyposażenia łazienek. Łazienka jest miejscem, które powinno służyć higienie i odprężeniu człowieka, a zarazem winno mieć swój indywidualny charakter będący odzwierciedleniem wewnętrznych potrzeb jej użytkownika.
Naszym celem jest maksymalne zaspokajanie różnorodnych pragnień klientów, którzy pragną urządzić swoją łazienkę według własnego upodobania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, udaje nam się realizować ten cel ze znacznym powodzeniem. W naszej ofercie znajdują się produkty wyposażenia łazienek renomowanych producentów polskich, włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich, które cechują się wiodącą stylistyką i korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Bomar w liczbach

8
salonów

w 7 miastach!
Kraków, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Kielce, Radom.

25
lat doświadczenia

Od początku swego istnienia zajmujemy się sprzedażą najlepszych krajowych oraz zagranicznych materiałów wyposażenia łazienek i wnętrz.

1.8
tys. obsłużonych inwestycji

W ramach obsługi inwestycji nasza firma zapewnia kompleksową ofertę. Służymy pełną opiekę nad inwestycją od chwili powstania projektu, aż do oddania gotowego obiektu do użytku.

168
tys. projektów łazienek

Każdy z naszych salonów posiada specjalnie przygotowane stanowisko projektowe, które jest doskonałym narzędziem służącym do urzeczywistnienia pomysłów i koncepcji Naszych klientów.

10
tys. m2 ekspozycji

Każdy z naszych salonów to kopalnia pomysłów i gotowych rozwiązań!
Kompleksowo zaprojektowane, zaaranżowane i starannie wykonane łazienkowe ekspozycje.

Więcej informacji

Produkty

Unikalne łazienki & wnętrza